Раді вітати Вас на сторінці

комунального закладу

"Харківська гімназія №145 Харківської міської ради"!

Ролік 4-А класу до Міжнародного дня рідної мови

Звіт з виховної роботи за І семестр 2023/2024 н.р

Відеоролік шкільної команди ДЮПР "Дракони" до Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЄ

Кращий ролік до Тижня безпеки дорожнього руху
  • Багато чого в школі змінилося за останні роки:
  • вчителі по-новому вибудовують урок,
  • використовують нові форми
  • нові методи навчання.

Школярі виконують багато творчих, практичних, проектних завдань.

Учні займаються

• дослідницькою,
  • науково-дослідницькою діяльністю,
  • беруть участь у науково-практичних конференціях,
  • інтелектуальних конкурсах,
  • олімпіадах.

Все це дозволяє хлопцям придбати ключові компетенції, необхідні сучасній людині, щоб бути конкурентоспроможним і затребуваним в майбутньому.

І в цьому сенсі школа важлива і необхідна.

Але навчальний заклад — це не тільки можливість отримати знання, а й школа соціального становлення та розвитку. Вона дає навички спілкування, розвиває комунікативні та творчі здібності.

Таким чином, школа — стартовий майданчик для самостійного розвитку особистості, тому що дає необхідні знання, вчить відповідальності, дисциплінованості, дає можливість придбати комунікативні навички, розвинути творчі здібності та допомагає соціально адаптуватися в сучасному суспільстві.

P.S. Побажання щодо  зовнішнього вигляду сайту чи наявності помилок серед інформаціїї викладенної на сайті пишіть на е-mail:  [email protected]

16 трав. 2024
День вишиванки
Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки – це свято, яке покликано зберігати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців є справжньою національною святинею, яка символізує красу, міцність, щасливу долю та родинну пам’ять. Головний атрибут Дня вишиванки - це вишивана сорочка, яка вважається символом ідентифікації українського народу.
10 трав. 2024
Тематичні онлайн заняття з метою запобігання нещасних випадків на воді
З метою запобігання нещасним випадкам на водних об'єктах класними керівниками для здобувачів освіти було організовано тематичні онлайн-заняття з вивчення правил поведінки на воді, надання домедичної допомоги потерпілим.
9 трав. 2024
День Європи
Цьогоріч Україна вдруге відзначатиме День Європи. Традиція святкування Дня Європи була започаткована багато років тому в ЄС. Мета святкування Дня Європи є відзначення миру і єдності народів, які населяють європейський континент. З цієї нагоди вчителі англійської мови для своїх учнів провели квести, вікторини, ігри з метою актуалізації знань щодо Європейського Союзу