2 трав. 2024
Вебінар на тему «Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період війни та післявоєнний час» який проводився тренеркою ГО «Ла Страда-Україна» Валерією Шевченко для учнів 8-9 класів, відбувся з метою навчити здобувачів освіти ефективним стратегіям виявлення та уникнення потенційно небезпечних ситуацій в онлайн середовищі.

навчання в період війни та післявоєнний час» який проводився тренеркою ГО «Ла Страда-Україна» Валерією Шевченко для учнів 8-9 класів, відбувся з метою навчити здобувачів освіти ефективним стратегіям виявлення та уникнення потенційно небезпечних ситуацій в онлайн середовищі. Представлені знання та навички стають ключовими у забезпеченні безпеки та благополуччя, особливо в періоди кризових ситуацій. Під час зустрічі відбулися живі обговорення та діалоги, які дозволили учням краще зрозуміти природу насильства та шляхи його запобігання. Були надані рекомендації та поради щодо виявлення та реагування на потенційні загрози, а також висловлювання важливих моментів щодо збереження психічного здоров'я під час стресових обставин.
Учасники отримали інформацію про доступні ресурси та підтримку, яку можна отримати у разі виникнення небезпечної ситуації. Це дозволило підняти рівень освідомленості та готовності до дії серед здобувачів освіти. Такі заходи допомагають зменшити вразливість дітей у віддалених навчальних середовищах та сприяють створенню безпечнішого онлайн середовища для їхнього навчання та розвитку.