Зустріч з інспекторкою ДСНС по Немишлянському району Григоровою М.П.

5 квіт. 2024
Учні 11-х та 8-А класудоєдналися до онлайн зустрічі з інспекторкою ДСНС по Немишлянському району Григоровою М.П., яка розповіла учням про видимі та замасковані вибузонебезпечні предмети, а також можливий їх колір та форму. Нагадала, що Харків та Харківська область залишаються у зоні активних бойових дій, тому вирогідність потрапита на вибухонебезпечні предмети залишається дуже високою! Тому у таких зонах встановлюються відповідні попереджувальні таблички та знаки, крім того можна зайти у додаток "Пес Патрон" та подивитися, де саме в Україні можуть знаходитися заміновані зони.