Поради батькам майбутніх першокласників

1.Рекомендуємо батькам першокласників розширювати словниковий запас слів малюка. Для цього батькам можна рекомендувати  прочитати дітям наступні твори:
- Колобок ;
- Ріпка;
- Рукавичка;
- Вовк і семеро козенят;
- Івасик -Телесик;
- Коза-дереза;
- Троє поросят;
- Пригоди Піноккіо;
- Попелюшка;
- Червона шапочка;
- Вінні Пух і всі - всі -  всі       та багато інших творів українською мовою.
2. Успіху досягають ті діти, які знають назви країн, символіку, назви деяких міст. Знають свою адресу, орієнтуються на вулицях міста. Володіють інформацією про членів сім*ї, можуть розповісти про її традиції.
3. Добре, якщо дитина вимовляє всі  звуки, знає багато скоромовок, розуміє сенс деяких прислів*їв, знає загадки та лічилки, розуміє гумор небилиць.
4. Весело дітям , які вміють пограти і організувати гру.
5.Добре, якщо дитина вміє скласти математичну розповідь по картинці, знає склад чисел, розуміє сенс дій.
6.Чудово, якщо дитина багато малює, ліпить, вміє робити аплікацію, складає пазли, мозаїку, конструює вироби з ЛЕГО тощо...

Колектив нашої школи з нетерпінням чекає кожного першачка. Ми навчимо не тільки читати, писати, рахувати, а й грати , спілкуватися, дружити . Кожну дитину очікує цікава подорож у КРАІНУ ЗНАНЬ!
До зустрічі в нашій затишній школі!