2 трав. 2024

Вебінар на тему «Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період війни та післявоєнний час» який проводився тренеркою ГО «Ла Страда-Україна» Валерією Шевченко для учнів 8-9 класів, відбувся з метою навчити здобувачів освіти ефективним стратегіям виявлення та уникнення потенційно небезпечних ситуацій в онлайн середовищі.
25 квіт. 2024

День цивільного захисту

25 квітня у закладі освіти пройшов День цивільного захисту. У "Класі безпеки" учні відпрацювали практичні навички зі збереження здоров'я, надання першої домедичної допомоги, мінної безпеки, цивільного захисту. Маємо надію, що наші учні засвоїли, такі потрібні у наш час, навички та вміння.
22 квіт. 2024

День Землі

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі, що знаменує початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. 22 квітня проводиться безліч екологічних заходів. Класні керівники, вчителі предметів природничого циклу Харківської гімназії №145 провели з учнями виховні години, квести, вікторини з екологічної тематики, обговорили: глобальне потепління, забруднення навколишнього середовища, вирубку лісів – і це далеко не всі проблем, адже вони несуть велику загрозу для природи на усій планеті Земля.
16 квіт. 2024

З 10 по 14 квітня 2024 року в Луцьку на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся фінальний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців. Вітаємо Еріка Гнідого учня 9 – А класу, який разом із командою Немишлянського району гідно вибороли ІІІ місце у додатковій рейтинговій олімпіаді Всеукраїнського учнівського турнірі юних правознавців. Пишаємося і щиро дякуємо талановитому учневі. Еріку, ти справжній приклад для інших, нехай ця перемога буде стимулом до нових висот і досягнень в майбутньому. Хочемо висловити велику вдячність керівниці збірної команди Немишлянського району, вчителю правознавства Цьомик Катерині Михайлівні за величезний внесок у формування та розвиток неоціненних знань нашого учня. Бажаємо вам подальших успіхів у вашій професійній діяльності та нових перемог у спільній роботі зі своїми вихованцями.
15 квіт. 2024

Український День навколишнього середовища (День довкілля)

Український День навколишнього середовища (День довкілля) відзначається у третю суботу квітня. Напередовні цього свята вчитель біології Веденіна М.В. з учнями 7-х та 8-х класів обговорила екологічні проблеми сучасної України, а також поговорила те про те, що кожен екологічно свідомий українець своєю поведінкою може покращити екологічне становище біля свого будинку, вулиці, у місті та в країні в цілому.
12 квіт. 2024

Міжнародний день польоту людини в космос

12 квітня - день початку епохи пілотованих космічних польотів - спільне свято, що об'єднує минуле, сьогодення та майбутнє людей на Землі. З нагоди знаменної дати учні закладу взяли участь в цікавих вікторинах, передивились відеопрезентації про успіхи вітчизняної космонавтики, а також взяли участь у конкурсах малюнків.
5 квіт. 2024

Зустріч з інспекторкою ДСНС по Немишлянському району Григоровою М.П.

Учні 11-х та 8-А класудоєдналися до онлайн зустрічі з інспекторкою ДСНС по Немишлянському району Григоровою М.П., яка розповіла учням про видимі та замасковані вибузонебезпечні предмети, а також можливий їх колір та форму. Нагадала, що Харків та Харківська область залишаються у зоні активних бойових дій, тому вирогідність потрапита на вибухонебезпечні предмети залишається дуже високою! Тому у таких зонах встановлюються відповідні попереджувальні таблички та знаки, крім того можна зайти у додаток "Пес Патрон" та подивитися, де саме в Україні можуть знаходитися заміновані зони.
5 квіт. 2024

Онлайн зустріч зі шкільним офіцером поліції Мамоненко М.С.

Відбулась онлайн зустріч для учнів 7-х класів зі шкільним офіцерамом поліції Мамоненко М.С., на якій Микита Сергійович вкотре нагадав учням про мінну безпеку, правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, а також провідповідальність за передачу данних ворогу.
3 квіт. 2024

Всевсітній день пташок

1 квітня до Всесвітнього дня птахів для учнів 7-В класу проведана цікава вікторина "Що ми знаємо про пташок України?". Під час віктрорини учні пригадали значення пернатих для людства та природи в цілому, а також поговорили про необхідність підгодовування птахів взимку.
29 бер. 2024

Під час весняних канікул старшокласники та педагоги взяли участь у загальноміській акції "Харкіські університети - формула вибору". Мета проєкту: привернення уваги до відновлення унікального освітньо-наукового простору Харкова в умовах життя в прифронтовому місті, знайомство з багатою науковою спадщиною, а також налагодження комунікації між школою, університетами та профтехосвітою!