28 лют. 2024

Педагогічна рада

28 лютого 2024 року в ХГ №145 в режимі онлайн відбулась педагогічна рада "Підвищення ролі учнівського самоврядування в роботі із військово-патріотичного виховання", крім основного питання ще обговорювалось: завдання профільного навчання, скасування ДПА 2023-2024 н.р., особливості складання НМТ-2024, підвищення кваліфікації та особливості атестації педагогічних працівників у 2023-2024 н.р., результати методичної роботи.
26 лют. 2024

День кримського спротиву російській окупації

26 лютого відзначається День кримського спротиву російській окупації півострова. У цей день масово проводились мітинги кримських татар та українців у місті Севастополь на підтримку територіальної цілісності України. Класними керівниками були проведені виховні години "Крим -це Україна"
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

З нагоди Міжнародного дня рідної мови у закладі освіти проведені різноманітні тематичні заходи: конкурси виразного читання віршів, мовні квести, віртуальні поетичні кластери та інше. Учні в котре переконалися, що рідна мова є важливим елементом культурної свідомості, яка накопичує досвід та традиції попередніх поколінь. І наше завдання передати цей скарб нашим нащадкам!
20 лют. 2024

День Героїв Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні в закладі освіти для учнів були проведені тематичні заходи: ""Герої Небесної Сотні", "Часи не обирають", "Люди, які творять іторію..."Саме в ці дні під час Ревоюції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку та загинула найбільша кількість людей.
18 лют. 2024

Участь учнів 11-х класів у науково - популярному заході "Жінки в науці"

18 лютого учні 11-х класів взяли участь у науково - популярному заході "Жінки в науці". Захід був проведений за підтримкою Харківського міського голови І.О.Терехова. Учні із задоволенням відвідали STEM-локації провідних закладів вищої освіти Харкова, на яких мали змогу дізнатися про особливості вступу та навчання. Школярі долучилися до цікавих дослідів, фармацевтичної лабораторії, зон мистецтва та презентації гуманітарних спеціальностей.
16 лют. 2024

Профорієнтація

Для учнів 9, 11-х класів організована та проведена онлайн зустріч з фахівцями Харківського вищого професійного училища будівництва. Під час онлайн бесіди були представлені різноманітні професії у сфері будівництва.
16 лют. 2024

День єдності

16 лютого відзначається День єдності! Минуло два роки, як це свято ввели у наші календарі. За цей час багато чого змінилося, але одне залишається незмінним — наша возз’єднаність, віра у краще та любов до кожного куточка країни! Учні та вчителі бажають, аби мир настав якнайшвидше, всі герої повернулися до своїх домівок та почали святкувати довгоочікувану перемогу.
15 лют. 2024

Військова профорієнтація

За ініціативи інституту танкових військ НТУ "ХПІ", військового коледжу сержантського складу Харківського Національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, Немишлянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Харкова було проведено профорієнтаційний захід в онлайн режимі щодо вступу випускників до вищих військових навчальних закладів України. Метою заходубуло уточнення та надання повної достовірної інформаціїщодо вступу випускників не тільки цього року, а й попередніх років.
14 лют. 2024

Свято закоханих

14 лютого відзначається Свято всіх закоханих. У цей день класні керівники провели для своїх учнів квести, вікторини та інші заходи, під час яких учні пригадали історію виникнення свята, традиції його святкування та намалювали символ Дня закоханих - серця!
8 лют. 2024

Профорієнтація

Для учнів 9-х класів була організована зустріч з доцентом кафедри інформаційно-вимірювальних технологій і систем НТУ «ХПІ» Трохіним Михайлом Вікторовичем, яка пройшла в режимі онлайн. Під час просвітницької лекції на тему: «Стратегія вступу до ВНЗ. Вибір спеціальності» були проаналізовані загальні вимоги сучасного ринку праці до молодого фахівця.