10 лист. 2023

День науки

Це свято, яке ще має повну назву — Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку відзначають щорічно 10 листопада. Проведення Всесвітнього дня науки з метою підвищення усвідомлення громадськістю в усім світі користі науки було рекомендовано в 1999 році на проведеній у Будапешті Всесвітній науковій конференції (зараз — Всесвітній науковий форум, англ. World Science Forum), де була висловлена необхідність щільнішої взаємодії між наукою й суспільством. Услід конференції 1999 року, Генеральна конференція ЮНЕСКО в 2001 році резолюцією 31С/20 офіційно заснувала Всесвітній день науки.
10 лист. 2023

З 6 по 10 листопада пройшов Тиждень української мови, літертури та зарубіжної літератури

9 лист. 2023

З 6 по 10 листопада у закладі пройшов Тиждень початкової школи

Тиждень початкової школи пройшов традиційно на початку листопада. Діти мандрували мальовничими місцями України, брали участь у різноманітних іграх, конкурсах, майстер-класах з виготовлення народних іграшок та ляльок -мотанок. Вивчали пісні про Україну, беручи участь у літературній студії "Осінь іде країною". Стали більш свідомими, що Україна - європейська держава. А учні 4-В класу спробували себе в ролі ведучих "Прогнозу погоди".
31 жовт. 2023

Хелловін

Хелловін має багатоцентову історію, і він виник з давніх язичницьких святкувань. Саме слово “Хелловін” походить від ірландського слова “Самайн”, що означає “кінець літа”. Давні кельти віріли, що в ніч з 31 жовтня на 1 листопада відбувається перехід між світом живих і світом мертвих. Сучасний образ Хелловіну сформувався в Сполучених Штатах, де різноманітні традиції з різних культур об’єдналися в одне веселе свято. Тепер це свято об’єднує дітей та дорослих у пошуках веселощів та атмосфери загадковості.

Всеукраїнський радіодиктант єдності

Старшокланики, педагоги та батьки доєднались до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Цей захід дає можливість відчути себе єдиною потужною спільнотою через приналежність до нашого головного духовного скарбу - МОВИ!
27 жовт. 2023

Відкриття шкільного етапу ХХІV Міжнарожного конкурсу укріїнської мови ім. Петра Яцика

Учні молодшої школи взяли участь в урочистому відкритті шкільного етапу ХХІV Міжнарожного конкурсу укріїнської мови ім. Петра Яцика
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

З нагоди Дня української писемності та мови в режимі онлайн були проведені темитичні заходи у молодшій школі, а також у старшій зустріч-мандрівка "Стежками лесикології" (учитель Полупан О.В. учні 5-х класів), вікторина "Літературні відповідники до діалектизмів"(учитель Нагорна І.А. для учнів 6-х класів), бесіда "Таємниці українських слів" (учитель Брикез Н.В. для учнів 7-х класів), віртуальна екскурсія у країну СЛОВО"(учитель Кухтіна Д.В. для учнів 8-х класів)
20 жовт. 2023

Пам'ятка на осінні канікули

Осінні канікули - це пора, яку очікує кожен учень. У всіх діток є бажання відпочити, поповнити свій світ новими зустрічами, враженнями та сподіваннями, тому і слід їх провести цікаво, корисно, а головне - безпечно. Тому класні керівники провели виховні години, на яких повторили правила безпеки під час осінніх канікул
20 жовт. 2023

Зустріч зі шкільним офіцером поліції Клименко Д.В. для учнів 3,4, 5 класів

20 жовтня на передодні осінніх канікул відбулсь онлайн зустріч шкільного офіцера поліції Клименка Д.В. з учнями 3, 4 та 5 класів. Дітки ще раз обговорили ситуації з незнайомцями, вибухонебезпечними предметами та правила дорожнього руху.
13 жовт. 2023

Всесвітній день здорового харчування

З метою популяризації здорового харчування, турботи про здоров'я шляхом організації якісного харчування до Всесвітнього дня здорового харчування долучились учні початкової школи та учні 5-х класів (вчитель "Довкілля" Тимченко Л.А.)