6 жовт. 2023

Приватність дітей в Інтернеті

Класні керівники провели виховну годину на тему: "Приватність дітей в Інтернеті" Цей урок, щоб навчити дітей розпізнавати приватну інформацію в Інтернеті, про ризики після розголошення персональної інформації та наслідки публікації фотографій, а також про те, де можна залишати приватну інформацію у соцмережах.
4 жовт. 2023

Всесвітній День захисту тварин

Всесвітній день тварин або День захисту тварин відзначають 4 жовтня, як нагадування, що ці мешканці планети - потребують нашої турботи та підтримки.
2 жовт. 2023

Засідання Євроклубу «Вивчаємо Європу разом. Туристичними стежками Європи» (презентація учнівських робіт)

1 жовт. 2023

День захисників та захисниц

1 жовтня Україна вперше відзначила нову дату День своїх захисників та захисниц. Усіх, хто б'ється заради держави. Усіх, хто додає сили Україні. Усіх, хто віддав своє життя заради України.
29 вер. 2023

Участь учнів закладу у районному челенджі вдячності "Українському воїну з любов'ю" до Дня Захисників та Захисниць

Учні, батьки, вчителі взяли активну участь у районному челенджі вдячності "Українському воїну з любов'ю" до Дня Захисників та Захисниць. Готовали власноруч смаколики, писали листи, виготовляли поробки, купували засоби особистої гігієни для наших воїнів.
26 вер. 2023

Європейський день мов

26 вересня весь світ відзначає Європейський день мов. Свято проголосила Рада Європи у грудні 2001 року під час Європейського року мов для заохочення вивчення мов як у школах, так і протягом усього життя людини. Для сучасної людини вважається володіння, як мінімум двома іноземними мовами. Це свято закликає до викладання та вивчення іноземних мов, це шлях до взаєморозуміння між народами та державами.
22 вер. 2023

Зустріч зі шкільними офіцерами поліції

Відбулась зустріч учнів 1-2 класів зі шкільними офіцерами поліції Мамоненко М.С. та Клименко Д.В. Шкільні поліцейські нагадали учням правила переходу проїзжої частини, правила поводження з вибухонебезпечними предметами та поспілкувались щодо особливостей поведінки з незнайомцями.
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Найбільше щастя у світі - це мир, коли люди живуть з вірою у світле майбутне та з певненісттю дивляться у завтрішній день! Харківська гімназія №145 бажає сім українцям спокою, процвітання, впевненості та миру в оселях, родинах, серцях!
20 вер. 2023

Загальношкільні батьківські збори

20 вересня відбулись загальношкільні батьківські збори у форматі онлайн. Були розглянуті нагальні питання щодо взаємодії сім'ї та школи, медичного забезпечення учнів та пріоритетні завданнярозвитку закладу.
18 вер. 2023

Засідання кафедри англійської мови до Дня Європейських мов

Підготовка та проведення відкритого засідання Євроклубу до Дня Європейських мов, кафедра англійської мови