5 груд. 2023

Міжнародний день волонтерів

День волонтерів відзначається в усьому світі для підкреслення важливості волонтерської діяльності, яка відіграє ключову роль у покращенні якості життя людей, наданні допомоги у кризових ситуаціях, розвитку спільнот, підтримці освітніх та медичних ініціатив, та багато іншого. Особливим це свято стало для України, адже в часи війни волонтери стали справжніми янголами, що роблять неймовірні речі, знаходять необхідну техніку, доставляють її крізь кулі та вогонь. Вони діють, незважаючи на страх, невизначеність та втому. Цей день — це шана та вдячність тим, хто працює, не шукаючи винагороди або визнання.
30 лист. 2023

Чемпіонат з природничо - математичних наук серед учнів 10-11 класів організований НПУ "ХПІ"

30 листопада відбувся відбірковий етап Чемпіонату з природничо - математичних наук серед учнів 10-11 класів, який проходив у відео -чаті в форматі Kahoot-вікторини. Команда "Містичні145" у складі Григорьев Я., Місевра І., Кондратюк П., Фрунт А., Тетерядченко А. посіли ІІІ місце та вийшли у півпфінал змагань!
27 лист. 2023

Освітньо - просвітницька акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства», яка триватиме до 10 грудня 2023 року. Метою акції є збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства в учнів, не допускати його прояви та комплексно реагувати. Дати початку та завершення Акції символізують поєднання у цьому періоді превентивних та пізнавальних заходів щодо запобігання та протидії насильству, особливо стосовно жінок та дітей, захисту прав людини. Фізичне та сексуальне насильство в умовах повномасштабної війни в Україні залишається однією з найбільш чутливих і гострих проблем, що потребує своєчасного реагування та підтримки від кваліфікованих фахівців.Втім, насилля може проявлятися не лише у застосуванні фізичної сили та чинитися ворогом, воно не обирає вік та стать, і може будь-де спіткати кожного із нас. Часто людям, які зазнали насильницькі дії над собою, важко наважитися на те, щоб звернутися за допомогою через страх відчути осуд. Проте, отримати вчасно допомогу є надзвичайно важливо!
25 лист. 2023

Вшанування 90-річної річниці Голодомору 1932-1933р.р.

З нагоди 90-річниці Голодомору в Україні в закладі освіти були проведені: єдиний урок пам’яті: «З присвятою замордованим голодом…». Для учнів 11-х класів вчителі історії провели круглий стіл «Скорботна пам'ять поколінь». Класні керівники провели години спілкування: - «Голод на Слобожанщині» (1-5-ті класи); «Скорботна пам’ять поколінь» (6-9-ті класи). Також учні закладу взяли участь у Всеукраїнській акції "Запали свічку". Вчитель образотворчого мистецтва організував виставка дитячих малюнків на тему: «Втрачене дитинство – втрачене життя в далекому 32-му році» для учнів 1-7-х класів.
24 лист. 2023

Онлайн зустріч зі шкільним офіцером поліції Клименко Д.В.

Шкільний офіцер поліції зустрівся у форматі онлайн з учнями 6-7 класів. Була проведена інтерактивна бесіди з повторення правил дорожнього руху. Також офіцер нагадав про правила поводення з вибухонебезпечними предметами.
23 лист. 2023

Профорієнтаційний захід

Для випускників закладу освіти проведений профорієнтаційний захід викладачами ХПІ. Учні отримали вичерпну інформації щодо спеціальностей, які можна отримати на кафедрі "Хімічної технології та промисловості".
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свободи людини. Ми ніколи не забудемо тих, хто віддав своє життя за Україну! Завжди пам'ятатимемо Героїв Небесної Сотні, які поклали своє життя за незалежність та цілістність нашої країни!
19 лист. 2023

З 13 по 19 листопада 2023 року проведений 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху. Впродовж тижня класні керівники провели цикл виховних заходів з питань повторення знань з безпеки дорожнього руху у формі бесід, зустрічей, вікторин, конкурсів, творчих робіт, заочних подорожей, уявних мандрівок, інсценізацій, рольових і сюжетних ігор, створення відеороликів соціальної реклами, театралізованих та аматорських вистав.
16 лист. 2023

День толерантності

Міжнародний день толерантності відзначається з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин. У всіх класах пройшли виховні години «Толерантність очима дітей», під час яких учні створили колективну «Квітку толерантності», написавши на пелюстках основні принципи. Проведені онлайн заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.
13 лист. 2023

День добра

13 листопада відзначається Всесвітній день добра, як нагадування наскільки важливо ділитися добротою, можливість у цей день перетворити буденність на щось особливе. Можливість зробити світ яскравішим, теплішим, затишнішим! Сьогодні і завжди залишайтесь джерелом добра!