19 січ. 2024

Заняття офлайн в укритті закладу для майбутніх першокласників

З 15 січня 2024 року розпочались підготовчі заняття офлайн для майбутніх першокласників 2024/2025 навчального року. Навчання проводять досвідчені вчителі початкової школи, англійської мови та практичний психолог. Заняття відбуваються в укритті закладу. Доєднуйтесь до нашої невтомної, дружньої, працьовитої та креативної родини!
8 січ. 2024

Автобусна екскурсія до м. Полтава та Опішної

8 січня 2024 року для учнів 7-11 класів була організована учбова автобусна екскурсія до м. Полтави із зануренням у важливі моменти "духовної перлини" України. Пройшлися разом з екскурсоводом Соборною площею, Свято-Успенським собором, відвідали пам'ятник Галушці, Ротонду дружби народів. А такод відвідали Музей гончарства в Опішні, де учні мали змогу спробуватисебе в ролі гочара, передивились аутентичні вироби з глини та послухали історії їх створення та використання.
29 груд. 2023

Комплексна бесіда з попередження дитячого травматизму напередодні зимових канікул

Напередодні зимових канікул класні керівники провели з учнями "Комплексну бесіду з попередження дитячого травматизму", обговорили правила поведінки на воді та поводження з побутовими приборами, попередження ДТП, мінна безпека.
25 груд. 2023

Солодкі подарунки до новорічних свят від Харківського міського голови Ігоря Тєрєхова

25-26 грудня у закладі освіти відбулось святкове вручення солодких подарунків від Харківського міського голови Ігора Тєрєхова. Можливість трохи поспілкуватися та отримати солодощі прийшли 402 гімназіста, які живуть та навчаються у Харкові.
22 груд. 2023

Онлайн зустріч зі шкільним офіцером поліції Клименко Д.В. з учнями молодших класів напередодні зимових канікул

Відбулась зустіч шкільного офіцера поліції Клименка Д.В. з учнями молодших класів. На передодні зимових канікул офіцер нагадав учням правила дорожнього руху, поведінки з незнайомцями.
14 груд. 2023

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Класними керівниками були проведені години спілкування з учями, проведені конкурси малюнків.
8 груд. 2023

Година психолога "Види домашнього насильства. І як його уникнути"

Для учнів 9, 11 класів проведена година психолога практичним психологом Нагорною І.А. за темою: "Види домашнього насильства. І як його уникнути". Учні ознайомились із видами домашнього насильства за допомогою прикладів, а також отримали алгоритм дій у ситуаціях, коли вони стали свідками або жертвами домашнього насильства.
7 груд. 2023

День української хустки

7 грудня - Всесвітній день української хустки. Класні керівники провели для учнів виховні заходи "Хустка українки - оберіг". Обговорили цікаві факти щодо українських традицій, звичаїв, елементів побуту та вбрання.
7 груд. 2023

Національний тиждень читання

Український інститут книги вже традиційно щороку проводить акцію"національний тиждень читання. Цього року він відбудеться із 04 до 10 грудня. Ця всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії. Цьогорічне гасло Національного тижня читання - "Бути своїми",що означає зв'язок між поколіннями, подолання умовної відстані між літераторами й читачами, згуртування українського суспільства навколо читання,як тренду. Читання є важливим у час миру і добробуту, але щеважливішим- у часи випробування, які випали на нашу долю через війну книжки можуть стати нашимзахистом і нашою зброєю, друзями і порадниками. За допомогою Акції я хочу привернуть увагу до важливості і приємності читання,надихнути учнів відвідати бібліотеку.Завд яки цьому ви прочитаєте величезну кількість книг за рік, але і отримаєте задоволення від прочитаного.Нехай читання нас усіх об'єднує!
6 груд. 2023

День Збройних Сил України

День Збройних сил України відзначають щороку 6 грудня. Це професійне свято всіх військовослужбовців та військовослужбовиць України. Свято має саме таку дату через день ухвалення закону Про Збройні сили України у 1991 році. До цього свята учні, батьки, вчителі взяли активну участь у благодійній акції "Крок до Перемоги": зібрали допомогу військослужбовцям на Куп'янський напрямок, учні намалювали малюнки. Класні керівники провели виховні заходи.