16 квіт. 2024
З 10 по 14 квітня 2024 року в Луцьку на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся фінальний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців. Вітаємо Еріка Гнідого учня 9 – А класу, який разом із командою Немишлянського району гідно вибороли ІІІ місце у додатковій рейтинговій олімпіаді Всеукраїнського учнівського турнірі юних правознавців. Пишаємося і щиро дякуємо талановитому учневі. Еріку, ти справжній приклад для інших, нехай ця перемога буде стимулом до нових висот і досягнень в майбутньому. Хочемо висловити велику вдячність керівниці збірної команди Немишлянського району, вчителю правознавства Цьомик Катерині Михайлівні за величезний внесок у формування та розвиток неоціненних знань нашого учня. Бажаємо вам подальших успіхів у вашій професійній діяльності та нових перемог у спільній роботі зі своїми вихованцями.