У школі проходить багато заходів та свят.

Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними:

1 ВЕРЕСНЯ
  •   Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДеНЬ УЧИТЕЛЯ

• Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

Прощавай, букварик!

• Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

Планета друзів

• У жовтні, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови, разом з учнями початкових класів провели свято "Планета друзів".
  • Вивчаючи англійську мову на протязі трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.
  • На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВИЙ РІК

• Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-
    маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.
  • А старшокласники готують
    святковий концерт:
    "Усi зiрки до нас на свято!"

• А на наступний день - настають зимові канікули

Останній дзвоник

• Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

Випускний вечір

•         Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхолі, закінчилися випускні іспити і ось він -довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.